APIE MUS

Esame pirmasis burbulinių arbatų tinklas Lietuvoje. 2016 startavome su savo pirmuoju tašku, o dabar mus jau gali rasti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose,  Klaipėdoje ir vasaros sezonu Palangoje, Šventojoje.

Burbulinė arbata (bubble tea) kitaip žinoma kaip perlinė arbata arba boba buvo sukurta Taivane 1980-siais. Todėl mūsų produkcija atkeliauja būtent iš Taivano. Dėl savo klimato ir kalnuotos vietovės Taivanas turi tobulas sąlygas arbatos auginimui. Tropinis klimatas taip pat leidžia turėti begalę egzotinių vaisių iš kurių daromos koncentruotos sultys, kurias naudojame gėrimų gamybai. Džiaugiamės bendradarbiaudami su vienu geriausių burbulinės arbatos ingredientų tiekėjų pasaulyje, palaikome glaudų ryšį, nuolatos ten stažuojamės, mokomės naujovių ir kiekvieną sezoną atvežame vis kažko naujo savo klientams.

Mūsų misija – perteikti Taivanietiškos burbulinės arbatos skonius bei padėti kiekvienam atrasti savąjį. Mūsų meniu rasi virš 50 skirtingų gėrimų – nuo arbatų iki šerbetinių kokteilių. Kiekvienas klientas individualiai gali pasirinkti ne tik įvairias priedų kombinacijas, bet ir nusistatyti sau patinkantį saldumą ir arbatos temperatūrą. Draugiškos baristos tau visada patars ir padės išsirinkti, nes gėrimų kokybė ir klientų aptarnavimas mums yra prioritetas.

Kodėl vadinamės Formosa?

1542 metais Portugalų jūreiviai, pakeliui į Japoniją, užklydo į žemėlapiuose iki tol nepažymėtą salą. Apstulbę nuo salos grožio ir miškų platybės, jie suriko: “Ilha Formosa”, kas portugališkai reiškia “graži sala”. Nuo to laiko sala buvo vadinama Formosa, kurią dabar žinome kaip Taivaną. Mūsų logotipas simbolizuoja šios salos kontūrus.